KONSULTACJE LEKARSKIE

Wizyty lekarskie, pielęgniarskie oraz fizjoterapeutyczne w domu pacjenta.

fizjoterapeuta do domu warszawa
Oferujemy Państwu konsultacje lekarza onkologa w bezpiecznych, domowych warunkach na terenie Warszawy. W zależności od rodzaju choroby, a także stopnia jej zaawansowania, leczenie onkologiczne wygląda różnie. Najczęściej wizyta lekarza specjalisty obejmuje: konsultacje lekarską, planowanie domowej bądź stacjonarnej opieki medycznej oraz zabezpieczenie pacjenta od strony farmakologicznej. Przed wizytą prosimy o przygotowanie dokumentacji medycznej. Nasi specjaliści współpracują również z psychoonkologami, którzy profesjonalnie pomagają przetrwać pacjentom trudny okres leczenia. Szukasz lekarza onkologa w Warszawie? Skontaktuj się z nami poprzez infolinię medyczną Medbest Care!

Konsultacje lekarskie: 400 PLN

#Warszawa #pomocporadioterapii #pomocpochemioterapii #lekarzdodomu #onkologdodomu #pomoconkologiczna #wizytawdomu #lekarzWarszawa #konsultacjalekarska #konsultacjaonkologiczna #wdomu #leczeniewspomagające

Specjaliści z dziedziny onkologii

koordynator Dr n. med. Dorota Kiprian - onkolog

Lekarz

Lek. med. Antoni Woźniak

Lek. med. Antoni Woźniak

W 2013r. ukończyłem Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Po rocznym stażu w Szpitalu MSW przy ul. Wołoskiej w Warszawie, w 2015 roku podjąłem pracę w Centrum Onkologii na Ursynowie (będącą również szkoleniem specjalizacyjnym w zakresie radioterapii onkologicznej). Planowany termin ukończenia specjalizacji- 2020r. Zainteresowania pozamedyczne- turystyka, literatura.

Pielęgniarka

Magdalena Sawicka

Magdalena Sawicka

Pracuję w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie. Moje umiejętności oraz lata praktyki i doświadczenia w pielęgniarstwie doprowadziły mnie do ukończenia specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego. Pracując z chorymi na nowotwory ukończyłam również kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego. Oprócz tego, że bardzo lubię moją pracę z pacjentami, mam zainteresowania takie jak słuchanie muzyki audiobooków oraz lubię długie spacery z rodziną.

 

Fizjoterapeuci

Dr Hanna Tchórzewska

Dr Hanna Tchórzewska

Specjalista IIst rehabilitacji ruchowej, kierownik Zakładu Rehabilitacji Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, adiunkt Wydziału Nauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk w Warszawie i wykładowca w innych uczelniach. Promotor 85 prac magisterskich i licencjackich na temat jakości życia i rehabilitacji chorych na nowotwory. Od 1990 roku członek -założyciel, a obecnie przewodnicząca Rady Fundacji Hospicjum Onkologiczne w Warszawie. Członek Zarządu Polskiej Unii Onkologii. Współautorka i autorka wielu prac i monografii z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii chorych na nowotwory .Od lat współpracuje z klubami kobiet po mastektomii “Amazonki”, wspierając je swoją wiedzą , doświadczeniem i życzliwością. Współpracuje z innymi organizacjami na rzecz pacjentów onkologicznych.
Filip Krawczyk

Filip Krawczyk

Jestem absolwentem II stopnia Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie oraz technikiem masażystą. Od 2 lat pracuję w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie, gdzie stale doskonalę swoje umiejętności oraz staram się zbliżyć do potrzeb i emocji pacjentów z chorobą nowotworową. W wolnym czasie uczę się języków obcych oraz spełniam się artystycznie i kulturowo.

Umów wizytę w swoim domu!

Zadzwoń

Linia telefoniczna jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 07.00 – 22.00.