Zaznacz stronę

Nasz zespół medyczny

Zespół MedBest Onkologia tworzą specjaliści
pracujący na co dzień z pacjentami onkologicznymi

lek. Antoni Woźniak

W 2013r. ukończyłem Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Po rocznym stażu w Szpitalu MSW przy ul. Wołoskiej w Warszawie, w 2015 roku podjąłem pracę w Narodowym Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej Curie Państwowym Instytucie Badawczym na Ursynowie, w którym ukończyłem szkolenie specjalizacyjne w zakresie radioterapii onkologicznej w 2021 r.
Zainteresowania pozamedyczne- turystyka, literatura.

dr n. o kult. fiz. Hanna Tchórzewska-Korba

Specjalista IIst rehabilitacji ruchowej, kierownik Zakładu Rehabilitacji Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, adiunkt Wydziału Nauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk w Warszawie i wykładowca w innych uczelniach. Promotor 85 prac magisterskich i licencjackich na temat jakości życia i rehabilitacji chorych na nowotwory.
Od 1990 roku członek -założyciel, a obecnie przewodnicząca Rady Fundacji Hospicjum Onkologiczne w Warszawie. Członek Zarządu Polskiej Unii Onkologii.
Współautorka i autorka wielu prac i monografii z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii chorych na nowotwory .Od lat współpracuje z klubami kobiet po mastektomii “Amazonki”, wspierając je swoją wiedzą , doświadczeniem i życzliwością. Współpracuje z innymi organizacjami na rzecz pacjentów onkologicznych.

mgr Barbara Borysiuk

Jestem pielęgniarką dyplomowaną z wieloletnim doświadczeniem pracy w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie (dawniej Centrum Onkologii-Instytucie). Ukończyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego oraz kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa opieki długoterminowej. Jestem magistrem edukacji zdrowotnej z rehabilitacją. Prywatnie interesuję się psychologią i turystyką.

mgr Anna Wiśniewska

Pielęgniarstwo jest częścią mnie każdego dnia od 30 lat.  Jestem dyplomowaną pielęgniarką z wieloletnim doświadczeniem pracy w szpitalach i przychodniach polskich i amerykańskich. W Stanach Zjednoczonych nostryfikowałam dyplom pielęgniarki. Po powrocie do Polski ukończyłam studia magisterskie. Jestem z pacjentem i jego  rodziną w najważniejszych dla niego chwilach, czasem najtrudniejszych.  Sumienność, dokładność, otwartość , empatia, opiekuńczość towarzyszy mi na co dzień. Wykonując zawód pielęgniarki mam poczucie że robię coś naprawdę ważnego.

mgr Beata Maliszewska

Posiadam ponad 25-cio letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Kolejno pracowałam w oddziale chirurgii ortopedyczno-urazowej i w oddziale intensywnej opieki medycznej i anestezjologii. Od 2004 roku pracuję z pacjentami onkologicznymi hospitalizowanymi a od dwóch lat również z osobami objętymi opieką długoterminową domową i hospicyjną.
Sukcesywnie również podnoszę swoje kwalifikacje. Uzyskałam tytuł magistra pielęgniarstwa. Mam także ukończoną specjalizację z pielęgniarstwa onkologicznego i dyplom uprawniający mnie do pracy w medycynie nuklearnej w której również posiadam doświadczenie.
Każdy zasługuje na wsparcie drugiej osoby, a przede wszystkim człowiek zmagający się z chorobą przewlekłą. Praca w hospicjum domowym uzmysłowiła mi na nowo jak pomoc pielęgniarki jest ważna, realna i potrzebna nie tylko pacjentowi ale również i jego rodzinie. Chcę tą pomoc świadczyć najlepiej jak potrafię na każdym etapie choroby, leczenia i powrotu do pełnego zdrowia.

mgr Filip Krawczyk

Jestem absolwentem II stopnia Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie oraz technikiem masażystą. Od 2 lat pracuję w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie, gdzie stale doskonalę swoje umiejętności oraz staram się zbliżyć do potrzeb i emocji pacjentów z chorobą nowotworową. W wolnym czasie uczę się języków obcych oraz spełniam się artystycznie i kulturowo.

lek. Vitalii Ivasenko

Studia lekarskie skończyłem w 2010 roku w Kijowie (Narodowy Uniwersytet Medyczny). Od tego czasu pracowałem głównie w szpitalnictwie, jako internista, w prywatnych i państwowych placówkach Kijowa i okolic a od 2 lat w Warszawie (Szpital Praski). Przyjmuję obecnie też prywatnie jako lekarz pierwszego kontaktu. Moi pacjenci to głównie osoby starsze, z wieloma obciążeniami, wymagające całościowego podejścia.
Zostałem nagrodzony Odznaką Honorową Zasłużonego dla Warszawy Rady m.st. Warszawy za wkład w pracę Oddziału Covidowego w moim Szpitalu, gdzie prowadziłem najcięższych pacjentów.
Pomimo pracy lekarskiej mam za sobą także doświadczenie pielęgniarskie i opiekuńcze, z którego jestem dumny i bardzo je sobie cenię. Pomaga to uwzględnić (oprócz leczenia) inne potrzeby pacjenta, kontrolować jakość opieki, wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych.
Poza zajęciem podstawowym jako specjalista prowadzę również wykłady dla lekarzy w zakresie chorób wewnętrznych. Wychowuję dzieci.

Skontaktuj się z nami

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.

Linia telefoniczna jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 08.00 – 20.00.

 

 kontakt mailowy:

grazyna.grudzien@medbest.pl